Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Key
ka: გასაღები

en: Add field
ka: ველის დამატება
