Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Key
km: សំខាន់

en: Add field
km: បន្ថែម​វាល

en: Edit field
km: កែ​សម្រួល​វាល

en: Delete field
km: លុប​វាល
