Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text
lv: Teksts

en: Key
lv: Atslēga

en: Webform
lv: Webforma

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
