Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Text
mr: अक्षर
