Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်
