Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text
ne: अक्षर
