Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre
