Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Key
oc: Clau

en: Add field
oc: Apondre un camp

en: Value type
oc: Tipe de valor

en: Edit field
oc: Modificar lo camp

en: Delete field
oc: Suprimir lo camp
