Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Value
fa: مقدار

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Message
fa: پیغام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Text
fa: متن

en: Key
fa: کلید

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: Value type
fa: نوع مقدار
