Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Text
pt: Texto

en: Key
pt: Chave

en: Webform
pt: Formulário

en: Add field
pt: Adicionar campo

en: Value type
pt: Tipo de valor

en: Edit field
pt: Editar campo

en: Delete field
pt: Eliminar campo

en: Submission ID
pt: ID da Submissão

en: Text value
pt: Valor de texto
