Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Key
ro: Cheie

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Value type
ro: Tipul valorii

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Delete field
ro: Şterge câmp

en: Text value
ro: Valoare text
