Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Text
ru: Текст

en: Key
ru: Ключ

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Value type
ru: Тип значения

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Delete field
ru: Удалить поле

en: Submission ID
ru: ID отправления

en: Text value
ru: Текстовое значение
