Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
