Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Save
sq: Ruaj

en: Add field
sq: Shto fushë

en: Edit field
sq: Ndrysho fushën

en: Delete field
sq: Elemino fushën
