Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: Message
ta: தகவல்
