Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست
