Webform JIRA service desk integration (1.0.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Text
vi: Văn bản

en: Key
vi: Khóa

en: Add field
vi: Thêm trường

en: Value type
vi: Kiểu giá trị

en: Edit field
vi: Chỉnh sửa trường dữ liệu

en: Delete field
vi: Xóa trường
