Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Save
af: Stoor

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Edit field
af: Wysig veld

en: Delete field
af: Skrap veld
