Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Key
az: Açar

en: Value type
az: Qiymət növü

en: Text value
az: Mətn qiyməti
