Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Text
be: Тэкст

en: Key
be: Ключ

en: Webform
be: Анкета

en: Add field
be: Дадаць поле

en: Edit field
be: Рэдагаваць поле

en: Delete field
be: Выдаліць поле

en: Text value
be: Тэкставае значэнне
