Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Key
bg: Ключ

en: Add field
bg: Добави поле

en: Edit field
bg: Редактиране на поле

en: Delete field
bg: Изтриване на поле
