Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Save
cy: Cadw

en: Text
cy: Testun

en: Key
cy: Allwedd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Add field
cy: Ychwanegu maes

en: Value type
cy: Math o werth

en: Edit field
cy: Golygu maes

en: Delete field
cy: Dileu maes
