Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete field
dz: ས་སྒོ་འདི་བཏོན་གཏང་
