Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Message
es: Mensaje

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Text
es: Texto

en: Key
es: Clave

en: Add field
es: Añadir un campo

en: Value type
es: Tipo del valor

en: Edit field
es: Editar campo

en: Delete field
es: Eliminar campo

en: Submission ID
es: ID del envío

en: Text value
es: Valor de texto
