Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Text
hr: Tekst

en: Key
hr: Ključ

en: Add field
hr: Dodaj polje

en: Edit field
hr: Uredi polje

en: Delete field
hr: Ukloni polje
