Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Date
ht: Dat

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Save
ht: Anrejistre
