Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը
