Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст

en: Edit field
mn: Талбарыг өөрчлөх

en: Delete field
mn: Талбарыг устгах
