Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Save
ms: Simpan

en: Text
ms: Teks

en: Key
ms: Kunci

en: Add field
ms: Tambah medan

en: Edit field
ms: Sunting medan

en: Delete field
ms: Padam medan
