Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
