Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Add field
pa: ਖੇਤਰ ਸ਼ਾਮਲ
