Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Text
pl: Tekst

en: Key
pl: Klucz

en: Webform
pl: Formularz

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Value type
pl: Typ wartości

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Delete field
pl: Usuń pole

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Text value
pl: Wartość tekstowa
