Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Key
sk: Kľúč

en: Webform
sk: Webformulár

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Delete field
sk: Odstrániť pole

en: Text value
sk: Text
