Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст
