Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Key
sv: Nyckel

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Add field
sv: Lägg till fält

en: Value type
sv: Typ av värde

en: Edit field
sv: Redigera fält

en: Delete field
sv: Radera fält

en: Text value
sv: Textvärde
