Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం
