Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Message
tr: İleti

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Text
tr: Metin

en: Key
tr: Anahtar

en: Add field
tr: Alan ekle

en: Value type
tr: Değer türü

en: Edit field
tr: Alanı düzenle

en: Delete field
tr: Alanı sil

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Text value
tr: Metin değeri
