Webform JIRA service desk integration (1.0.1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Value
uk: Значення

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Text
uk: Текст

en: Key
uk: Ключ

en: Webform
uk: Вебформа

en: Add field
uk: Додати поле

en: Value type
uk: Тип значення

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Text value
uk: Текстове значення
