Webform AddressFinder (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Location
cy: Lleoliad

en: Street
cy: Stryd

en: State/Province
cy: Sir

en: webform
cy: ffurf gwe
