Webform AddressFinder (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Location
nl: Locatie

en: Suburb
nl: Voorstad

en: Street
nl: Straat

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: webform
nl: formulier

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Street name
nl: Straatnaam

en: Full address
nl: Volledig adres

en: Address line 1
nl: Adresregel 1

en: Address line 2
nl: Adresregel 2

en: Defaults to: %value
nl: Standaardwaarde: %value

en: Composite elements
nl: Samengestelde elementen
