Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Location
es: Ubicación

en: Suburb
es: Suburbio

en: Street
es: Calle

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Unit type
es: Tipo de unidad

en: webform
es: Formulario Web (Webform)

en: Postal Code
es: Código postal

en: Full address
es: Dirección completa

en: Address line 1
es: Dirección línea 1

en: Address line 2
es: Dirección línea 2

en: Advanced elements
es: Elementos avanzados

en: Composite elements
es: Elementos compuestos
