Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Name
gu: નામ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત
