Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Location
ja: 場所

en: Street
ja: 番地

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: State/Province
ja: 都道府県

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Defaults to: %value
ja: デフォルト: %value

en: Advanced elements
ja: 高度な要素
