Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Street
lt: Gatvė

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: webform
lt: webforma

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: Defaults to: %value
lt: Pagal numatytuosius nustatymus: %value

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai
