Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Street
lv: Iela

en: State/Province
lv: Novads

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa
