Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Name
oc: Nom

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Location
oc: Emplaçament

en: Street
oc: Carrièra

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Postal Code
oc: Còde Postal
