Webform AddressFinder (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Location
vi: Vị trí

en: Street
vi: Đường

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Postal Code
vi: Mã bưu điện
