Webform AddressFinder (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Street
et: Tänav

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: webform
et: veebivorm

en: Postal Code
et: Postiindeks
