Webform AddressFinder (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Location
is: Staðsetning

en: Suburb
is: Úthverfi

en: Street
is: Gata

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Street name
is: Götunafn
