Webform AddressFinder (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Name
no: Navn

en: Location
no: Sted

en: Street
no: Gate

en: Latitude
no: Breddegrad

en: Longitude
no: Lengdegrad

en: State/Province
no: Fylke

en: webform
no: nettskjema

en: Postal Code
no: Postnummer
